Автосервіс надає широкий спектр послуг з ремонту автомобілів у Василькові більше 10 років! Ми займаємося повним циклом техобслуговування автомобіля, який охоплює всі вузли і деталі, всі можливі життєво важливі системи Вашого автомобіля.

Ми готові до вирішення нестандартних завдань, наприклад, знайдемо рішення проблеми, не вдаючись до дорогої заміни вузла. Ми дорожимо своєю репутацією і впевнені: звернувшись до нас, ви перестанете шукати ідеальний автосервіс.

5 причин вибрати ремонт свого автомобіля на «СТО»

  • Ви точно знаєте, за що платите. Ремонт автомобіля в автосервісі – це відсутність неузгоджених з вами дій. При оформленні замовлення у вас буде точна інформація про необхідні запчастини, проведені роботи, терміни і вартість послуг.

  • Доброзичливе ставлення. Всі співробітники нашого автосервісу ввічливі і привітні.
  • ЧЕСНИЙ сервіс. Будьте впевнені: фахівці не запропонують вам відремонтувати або замінити те, що не потрібно. Вони чесно розкажуть, що необхідно зробити терміново, а з чим можна почекати. Крім того, майстри дадуть відповідь на всі ваші питання, пов’язані з обслуговуванням автомобіля.

  • Ми відкриті для клієнтів. Хочете особисто упевнитися в несправності вашого авто? При бажанні ви можете пройти в ремонтну зону і переконатися в виявлених поломки. При зверненні в наш автосервіс ви завжди будете знати, хто із співробітників відповідає за машину і хто саме проводить ремонт.
  • Відсутність повторних звернень. Якщо ви вибрали наш автосервіс, це означає поїдете від нас на повністю справній машині.

Записатися на СТО

Ваше призвище (обов'язково)*
Ваше ім'я(обов'язково)*
Ваша пошта (обов'язково)*
Телефон

Тема

Ваше повідомлення