Прем’єра концепту відбулася на щорічному фестивалі Spring Fest в Каліфорнії, присвяченому моделям на платформі Chrysler LX / LD.

Концепт Dodge Charger Widebody побудований на базі 717-сильної модифікації SRT Hellcat і відрізняється від базової моделі переробленим переднім бампером з більшими повітрозабірниками, гратами радіатора в стилістиці Durango SRT і більш широкими крилами. Деякі зміни відбулися на кормі. Зокрема, на кришці багажника з’явився масивний спойлер і змінилася форма бампера з помітно збільшилися вентиляційними отворами. Крім того, автомобілю дісталися ширші колеса (305/35 R20), які краще чіпляються за дорогу.

Розширені крила отримає як топовий седан Charger SRT Hellcat, так і його молодший побратим Charger R / T Scat Pack. Імовірно, їх установка збільшить цінник обох автомобілів на 6000 доларів США.

Інформації про силові агрегати версій з widebody-обвісом немає. Звичайний Dodge Charger SRT Hellcat комплектується 6.2-літрової компресорної «вісімкою» потужністю 717 к.с. і 881 Нм. З нуля до «сотні» седан розганяється за 3.7 секунди, максимальна швидкість становить 328 км / ч. Модифікація Challenger SRT Hellcat Widebody може виявитися швидше базового автомобіля.