Додаткові комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху вже готують до встановлення на трасах державного значення.

ержагентство інфраструктурних проектів передало Міністерству внутрішніх справ 65 нових камер автофіксації порушень ПДР, до кінця року МВС отримає ще 65 камер. Таким чином, з урахуванням попередніх поставок, всього за 2020 й рік в розпорядженні поліції з’явиться 220 автоматизованих комплексів. Про це в своєму Telegram-каналі  написав  глава Укрінфрапроекта Кирило Хомяков.

За словами Хомякова, нові камери будуть встановлені на дорогах державного значення, однак не уточнив, на які саме. «Місця установки на трасах державного значення узгоджені МВС і Національною поліцією. Підрядник вже працює над підготовкою місць устнановкі комплексів автофіксації », – додав він.

Раніше Кирило Хомяков розповів , про те, що нові камери зможуть фіксувати не тільки перевищення швидкості, але також:

  • проїзд на червоний сигнал світлофора
  • перетин подвійної суцільної
  • виїзд на смугу для громадського транспорту

Також в 2021-му році планується почати налаштовувати комплекси фіксації порушень ПДР таким чином, щоб вони могли реєструвати середню швидкість на відрізках дороги. В такому випадку просто пригальмувати безпосередньо перед камерою, щоб не отримати штраф, буде вже недостатньо.

Крім цього Укрінфрапроект передасть поліції 4 спеціалізовані автомобілі «Фантом», які зможуть фіксувати порушення швидкості в русі. Вперше про подібні «фантомних патрулі» керівництво поліції повідомляло ще в вересні.