Loading...

Наші послуги

В наші послуги з пригону авто входять всі  нижче перелічених пунктів

Перевірка авто по він-коду.

ПОРЯДОК ДОСТАВКИ АВТО ІЗ США

Клієнт задає параметри бажаного авто – марка, модель, рік випуску, пробіг, бюджет покупки, або «під ключ» (якщо беремо авто не бите), або бюджет покупки з розмитненням і приблизна вартість ремонту, якщо авто бите. Якщо мова йде про новий автомобіль, то від клієнта нам достатньо отримати запит по марці і моделі авто. Після того, як ми отримали запит на автомобіль, ми починаємо пошук варіантів і пропонуємо їх клієнту. Якщо вибираємо бите авто, то попередньо консультуємо про ступінь пошкодження авто. За додаткову оплату, можемо замовити огляд авто інспектором в США, взяти розширений звіт з бази CarFAX.

Після того, як автомобіль обраний клієнтом і узгоджена максимальна ціна покупки на аукціоні, між нами і клієнтом укладається договір, клієнт вносить депозит в розмірі 10% від бажаної вартості лота. Якщо автомобіль вдалося купити за обумовлену суму, то депозит йде в рахунок оплати за авто. Якщо ж ціна на аукціоні перевищила бажаний рівень покупки клієнтом і авто не було куплено – депозит або повертається, або ми шукаємо інший схожий автомобіль і далі беремо участь в торгах.

Після того, як ми купили автомобіль за встановлену ціну, протягом двох банківських днів клієнт оплачує повну вартість авто на аукціоні, аукціонний збір, вартість доставки до порту в США, портовий збір, страховку, вартість фрахту контейнера до порту Одеса, нашу комісію.

Час доставки авто в Україні залежить від місця розташування авто в США і варіюється в середньому від 45 до 60 днів. По приходу контейнера в порт Одеса, клієнт оплачує портовий збір і послуги з оформлення контейнера. Після цього, автомобіль можна розмитнити або в Одесі, або в Києві. Послуги з митного оформлення та сертифікації оплачуються окремо. Якщо клієнт купив пошкоджене авто, то по приходу його в Україну і доставки до нас на СТО, ми проводимо дефектовку авто, замовляємо необхідні запчастини і відновлюємо автомобіль.

Передоплата

Ви оплачуєте 10% від вартості автомобіля на аукціоні.

Викуп авто

Проводяться торги на аукціонах потрібної Вам країни.

Оплата за авто

Ви оплачуєте повну вартість авто + послуги з доставки транспортної компанії.

Доставка

Автомобіль доставляється з аукціонного майданчика в порт м. Одеса, Україна.

З якими аукціонами ми працюємо

Аукціон IAAI (Insurance Auto Auction) – компанія з реалізації аварійних транспортних засобів. Аукціон займається ефективним продажем битих автомобілів, мототехніки і інших видів транспорту з різним ступенем ушкоджень, повертаючи вартість страхових компаній, компаній з прокату автомобілів і благодійним установам.

Аукціон Manheim – найбільший на Північноамериканському континенті автомобільний аукціон. Він відрізняється від своїх головних конкурентів. Щоб переглянути представлені лоти, необхідний спеціальний доступ. Оскільки Manheim – лізинговий аукціон, більшість продаваних на ньому лотів – транспортні засоби з пробігом, конфісковані за борги.

Copart –  один з  лідерів в області аукціонів із продажу старих транспортних засобів усіх видів.  Автомобілі, які зазнали страхового випадку, доставляються на аукціонні майданчики з різних галузей – фінансових, страхових, банківських компаній тощо.  Тут можна зробити покупку для бізнесу або особистого користування і ми в цьому вам допоможемо.