У лютому європейські продажі Tesla Model 3 склали 3 724 одиниці.

Tesla Model 3 з’явилася на європейському ринку тільки в лютому цього року і відразу ж стала лідером продажів серед електрокарів. За підсумками місяця, продажі седана склали 18.4% від усіх лютневих продажів електричних автомобілів в Західній Європі.

Як пише InsideEVs  з посиланням на галузевого аналітика Матіаса Шмідта , в перший же місяць масових поставок на європейський ринок Model 3 вдалося обійти Renault Zoe, Nissan Leaf, BMW i3 і Hyundai Kona Electric. Найбільшими ринками збуту седана стали Німеччина та Норвегія. У цих країнах продажу Tesla Model 3 в лютому склали 959 і 791 одиниць відповідно, а в цілому в країнах Західної Європи було продано 3724 автомобіля.

З огляду на, що в перший місяць були запропоновані лише топові модифікації Long Range Dual Motor AWD і Performance і не у всіх країнах Європи, в компанії розраховують, що березневі продажу Model 3 будуть ще більш вражаючими.

За даними видання, в Норвегії за перші 20 днів березня первинні реєстрації Model 3 перевищили дві з половиною тисячі, а 22 березня наблизилися до трьох. Очікується, що в цілому в Європі протягом березня буде продано понад 10 тисяч седанів.