На Запорізькому автозаводі підтвердили, що випускають автомобілі марки Lada, зазначивши, що це поки не серійне виробництво.

На даний момент на підприємстві триває процедура аудиту автомобільного виробництва потенційними партнерами, одним з яких є Groupe Renault. Аудит передбачає випуск тестових партій автомобілів. Про це повідомив сайт 061 з посиланням на прес-секретаря корпорації «Укравто» Дмитра Скляренко.

«Процес аудиту якості, і виробництва як такого, триває. Отриманий результат (автомобілі), що логічно, надходять до дилерів. Але, як і раніше, будь-яких фінальних домовленостей, які б дозволили б сказати про запуск виробництва, поки немає », – розповів Дмитро Скляренко.

У той же час на «Промисловому порталі» з’явилася інформація, що ЗАЗ приступив до серійного виробництва трьох моделей Lada: Vesta, Xray і Largus. За даними видання, автомобілі вже надійшли в продаж.

Кросовер Lada XRay українського складання в базовій комплектації з 1.6-сильним бензиновим мотором потужністю 106 к.с. і 5-ступінчастою «механікою» коштує від 285 480 грн. Топову версію з бензиновим мотором об’ємом 1.8 літра (122 к.с.) і 5-ступінчастою «механікою» оцінили в 344 тис. Грн.

Універсал Lada Largus з 1.6-літровим бензиновим мотором потужністю 87 к.с. і 5-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 307 440 грн.

Седан Lada Vesta з 1.6-літровим бензиновим мотором потужністю 106 к.с. і 5-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 281 820 грн.